Portofoliu

Pentru a vedea toate site-urile realizate de noi, intrați pe site-ul nostru de prezentare, unde puteți vedea tot portofoliul:

Oferta

Persoana de contact:

Balan Claudiu - webdesigner și adminitrator web

Email: contact@parohiiortodoxe.ro contact@tulipart.roSite-uri pentru parohii ortodoxe

Parohii Ortodoxe este portalul care adună laolaltă toate parohiile ortodoxe românești din întreaga lume, care au o pagină de prezentare pe internet.

Noi, echipa site-ului Parohii Ortodoxe, suntem specializați în realizarea website-urilor dedicate parohiilor ortodoxe. Dacă vă interesează realizarea unei pagini de internet dedicate parohiei pe care o păstoriți, vă stăm la dispoziție cu mare drag, pentru realizarea unui astfel de proiect.

Preţul unui site se împarte pe 3 componente:

1. Designul - 700 de lei

2. Domeniul (ex. parohia-sfantul-ambrozie.ro). Un domeniu .ro costă 36 de euro. Pentru domeniile .es, .it, .de, .co.uk prețurile sunt aproximativ asemănătoare, dar diferă de la o firmă la alta. Domenii se achiziționează doar de la companii de hosting specializate.

3. Găzduirea pe server: 1 euro/ luna.

Preț total: 915 de lei (cu primul an de găzduire plătit), aproximativ 200 de euro.

Durata de realizare a site-ului este de 7 zile calendaristice

Site-ul dispune de o interfață de administrare simplă și accesibilă și utilizatorilor neexperimentați.

Aveţi posibilitatea să vedeţi designul final al site-ului şi abia apoi să plătiţi dacă sunteţi mulţumit.

Site-ul va fi înscris şi promovat pe portalul nostru www.parohiiortodoxe.ro

Ne puteţi contacta la numărul de telefon: (004) 0740.004.215 (Persoana de contact: Balan Claudiu)

Email: Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza / Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza